Aytaş Profesyonel Sanal Market
0.00 TL
 

Nasıl Sipariş Verebilirim ?

Aytaş profesyonel sitesindeki ana sayfamızın üst bölümde yer alan üye ol seçeneğine giriş yaparak üyelik formunu tamamlayıp gönderdikten sonra yetkili personelimiz sizi yerinizde ziyaret ederek üyeliğinizi aktif hale getirecektir.Üye olduktan sonra, almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin, "Sepeti Göster"e sonra "Alışverişi Tamamla"ya tıklayın, Bulunduğunuz bölgeye göre, siparişinizin ücretsiz teslim edileceği gün bilgisi sizinle paylaşılacaktır. Teslimat günü siparişleriniz, faturasıyla birlikte teslim edilecektir. Kapıda kredi kartı veya nakit ödemenizi yaptığınızda siparişiniz sonlanacaktır.


ÜRÜNLER HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ve FOTOĞRAFLAR

Ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz ürünlerin üzerine tıklayarak gidebileceğiniz detay sayfalarını inceleyebilir, ürün fotoğraflarını büyütebilir ve yine bu sayfa üzerinde bulunan "Ürün için daha fazla bilgi iste" linkini tıklayabilirsiniz


ALIŞVERİŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRAN UYGULAMALAR

Sepetinizde yer alan ürünleri alışveriş listesi olarak kaydedebilir ve sonraki siparişlerinizde aynı ürünleri tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz. En sık satın aldığınız ürünleri "Favoriler" e ekleyerek alışverişinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.


HIZLI ALIŞVERİŞ

Reyonlarımızın altında bulunan "Hızlı Alışveriş" seçeneği ile alışverişinizi daha pratik bir hale getirebilirsiniz. Birden fazla ürün aramasını aynı anda yapmanızı sağlayan bu seçenek ile ihtiyacınız olan bütün ürünlere tek bir sayfa üzerinden ulaşabilir, karşılaştırma yapabilir ve hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.


KAPIDA ÖDEME KOLAYLIĞI!

Siparişinizin ödemesini teslimat sırasında kapıda kredi kartı ile ya da kapıda nakit olarak yapabilirsiniz.


ADRESİNİZE ÜCRETSİZ TESLİMAT!

Alışverişinizin teslimatı, sitemize kaydettiğiniz adrese yapılacaktır. Sipariş aşamasında teslimatınızın hangi gün yapılacağı bilgisi sizinle paylaşılacaktır. Siparişlerde teslimatlar ücretsizdir; ancak en düşük sipariş tutarınız 100 TL olmalıdır.


SİPARİŞ SAATİ VE TESLİMAT

İçinde bulunduğumuz gün saat 15:00'a kadar girilen siparişler, şehir içinde ertesi gün; şehir dışında sipariş aşamasında bilgisi verilen gün yapılacaktır. 15:00'dan sonra girilen siparişler ise bir sonraki gün işleme alınacak olup teslimat, şehir içinde takip eden teslimat günü, şehir dışında ise sipariş aşamasında bilgisi verilen gün yapılacaktır.