Aytaş Profesyonel Sanal Market
0.00 TL
 

AYTAŞ A.Ş

Faaliyet konusunda, hizmet alanı ve iş hacmi bakımından Türkiyenin büyük firmalarından olan Aytaş A.Ş. dinamik gelişim sürecinde teknolojik ve sektörel yeniliklerin izlendiği ve uygulamaya konduğu firma olarak da tanınmaktadır.


1922 yılından beri kesintisiz faliyetlerini sürdüren şirketimiz, sektörün dinamiklerine ayak uydurmak adına gerekli yatırımları yaparak bugünkü seviyesine ulaşmıştır. Satış ve dağıtım kanallarında ürün ve hizmet farklılaşmasına büyük önem veren Aytaş A.Ş. başta geleneksel kanal olmak üzere Ev dışı tüketim kanalında da (OTEL, RESTAURANT, KAFETERYA, PASTANE, EĞİTİM KANALI, V.B) büyük atılımlar yapmış ve 2005 yılından beri ev dışı tüketim kanalında müşteri portföyü ve ürün çeşitliliği bakımından uzmanlaşmıştır.

Günümüze uyarladığımız ve uyguladığımız kanal bazlı modern sipariş alma tekniklerimize, son dönemde yıldızı hızla parlayan sanal ortam üzerinden kolay ve zahmetsiz alışveriş yapma fırsatını da siz değerli ev dışı tüketim müşterilerilerimizin hizmetine sunmanın gururunu ve haklı sevincini yaşamaktayız.

Uzun yıllardan beri hizmet verdiğimiz ev dışı tüketim satış ve dağıtım kanalındaki Otel, restaurant, kafeterya, pastane, eğitim kanalı v.b. vergi mükellefi olan müşterilerimize artık bir tık kadar uzaktayız. Haydi sizde hemen AYTAŞ PROFESYONEL internet sitemize üye olun ayrıcalıklı, hızlı, keyifli ve zahmetsiz alışveriş yapmanın keyfini sürün.


21. Yüzyılın alışverişine hoşgeldiniz...